Uroczyste spotkanie wigilijne uczestników sieci Lewiatan - Razem

Feb 6, 2012

Dnia 10.12.2011 r. w „Zajeździe Gościniec” pod Lublinem odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne uczestników sieci Lewiatan - Razem. Podczas spotkania podsumowano akcje promocyjne przeprowadzone w 2011 roku skierowanych do pracowników i właścicieli sklepów.

Jedną z akcji był katalog promocyjny Stowarzyszenia Razem. Nagrodzeni zostali kupcy, którzy dokonali największych zakupów podczas jego trwania. Wśród licznych wartościowych nagród znalazły się bilety na EURO 2012, deski snowboardowe, expresy do kawy, bony zakupowe oraz wiele innych.

Po raz pierwszy w historii Stowarzyszenia, przez kilka miesięcy trwał Program Lojalnościowy dla pracowników sieci Lewiatan – Razem. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody gwarantowane w postaci bonów Sodexo dla kierowników sklepów biorących udział w programie.

W dalszej części wręczono nagrody prestiżowe: „Lider Sieci 2011” dla placówek handlowych, które sprostały postawionym im wymaganiom regulaminowym podczas trwania programu.

Po zakończeniu części oficjalnej Pani Prezes Małgorzata Zuzaniuk złożyła zebranym gorące życzenia Bożonarodzeniowe, a następnie uczestnicy dzieląc się opłatkiem zasiedli do stołu posmakować wigilijne potrawy w miłej i przyjaznej atmosferze.

« Wróć