NOWY SKLEP W PIASECZNIE

Miło nam poinformować, że do PSH Lewiatan w dniu 24.04.2024r. dołączył kolejny sklep, zlokalizowany w miejscowości Piaseczno w powiecie łęczyńskim w woj. lubelskim. W pobliżu sklepu znajduje się akwen wodny – jezioro Piaseczno, jego wody są uważane za bardzo czyste. Idealne miejsce dla turystów na spędzanie wolnego czasu.

Sklep o powierzchni 170mkw zapewnia swoim klientom codzienny dostęp do szerokiej gamy produktów spożywczych ,świeżych warzyw i owoców, świeżego mięsa oraz wędlin, lokalnego pieczywa oraz produktów Marki Własnej wyróżniającej się dobrą jakością i atrakcyjną ceną. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Dla klientów w godzinach otwarcia sklepu dostępny jest duży parking.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW