Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich RAZEM

Operator Polskiej sieci Handlowej Lewiatan w województwie lubelskim 

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich RAZEM

Operator Polskiej sieci Handlowej Lewiatan w województwie lubelskim 

Otwarcie sklepu w Zamościu przy ulicy Orzeszkowej 28.

Miło nam Państwa poinformować o otwarciu w dniu 03.09.2020r.  nowego sklepu Lewiatan w Zamościu zlokalizowanego przy ul. Elizy Orzeszkowej 28.

Otwarcie odbyło się przy dużym zainteresowaniu klientów którzy mogli korzystać z licznych promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję oraz poczęstować się lokalnymi wyrobami wędlinami i pieczywem.

Na powierzchni 300m2  oferujemy naszym klientom szeroką , atrakcyjną i dostosowaną do potrzeb lokalnych klientów ofertą sklepu. Stale w ofercie sklepu dostępny będzie asortyment towarów Marki Własnej Lewiatan który cechuje się bardzo dobrą jakością i przystępną ceną.

Dla naszych klientów zapewnimy stały dostęp do świeżych i na bieżąco dostarczanych warzyw, wędlin, mięsa i pieczywa. Klienci będą na bieżąco informowani o akcjach promocyjnych poprzez dystrybucję gazetek promocyjnych bezpośrednio do naszych klientów.

Zapewniamy Państwu miłą atmosferę i bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów w naszym nowo otwartym sklepie Wyposażając sklep w najwyższej jakości urządzenia i sprzęt zapewniamy Państwu najlepsze standardy obsługi klienta, a nasz doświadczony personel zapewni miłą i profesjonalna obsługę.

ZAPRASZAMY !!!

Odwiedź naszego facebooka

Wejdź i sprawdź

Kupując w Lewiatanie wspierasz lokalnych dostawców

Scroll to Top