OTWARCIE SKLEPU LEWIATAN W  NOWYM KRĘPCU PRZY ULICY SPACEROWEJ

Szanowni Klienci, wychodząc naprzeciw potrzebom rozwijającego się rynku oraz oczekiwaniom lokalnej społeczności pragniemy poinformować o otwarciu kolejnego  sklepu PSH Lewiatan
o powierzchni 170mkw  w Gminie Mełgiew w miejscowości Nowy Krępiec w woj. lubelskim. Sklep zlokalizowany jest w pobliżu Kompleksu dworsko-parkowego, który obecnie stanowi wizytówkę Gminy Mełgiew.

W dniu 18.04.2024 odbyło się otwarcie sklepu, który oferuje swoim klientom bogatą gamę produktów t. j. owoce , warzywa, świeże wędliny, mięso oraz produkty Marki Własnej Lewiatan. Sklep wyróżnia się bogatą ofertą pieczywa i różnego rodzaju ciast własnej produkcji. W sezonie letnim właściciele oferują lody w różnych smakach, także własnej produkcji. Przy sklepie znajduje się parking dostępny dla klientów w godzinach otwarcia sklepu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów.