Otwarcie nowego sklepu PSH LEWIATAN w Lublinie przy ulicy Koralowej 14.

W środę 30.08.2023r. odbyło się otwarcie drugiego sklepu Lewiatan naszych Franczyzobiorców. Nowo otwarta placówka, umieszczona jest w pasażu handlowym przynależnym do bloku mieszkalnego na nowym osiedlu, znajdującym się w  południowo-zachodniej części Lublina. Powierzchnia sali sprzedaży wynosi 170mkw. Wizualizacja zewnętrzna i wewnętrzna została zaprezentowana w unowocześnionym standardzie.

Nasi klienci znajdą w nim szeroką gamę produktów lokalnych t. j. pieczywo, warzywa i owoce, mięso i wędliny oraz produkty naszej Marki Własnej zawsze dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie. W sprzedaży dostępne są również produkty BIO, pyszne świeże ciasta dostarczane codziennie, a także dania gotowe do szybkiego przygotowania. Dla pełnoletnich klientów oferujemy w sprzedaży pyszną kawę, pochodzącą z rodzinnej palarni , która mieści się w woj. lubelskim. Przy sklepie jest duży parking, dostępny dla klientów w godzinach funkcjonowania naszego sklepu.

W dniu otwarcia na Naszych klientów czekało wiele atrakcji i produktów w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów.