Nowa, lepsza jakość sklepu w Wilkowie.

W dniu 17.09.2020 r. w miejscowości Wilków Kolonia Szczekarków 47 nastąpiło otwarcie naszego sklepu po kompleksowej modernizacji. Zwiększenie powierzchni sprzedaży sklepu do 199 m², znacznie poprawiło komfort i swobodę w robieniu zakupów oraz zapewniło dostępność szerokiej gamy produktów i atrakcyjnych promocji. Duży i wygodny parking przy sklepie to dodatkowy atut. Wizualizacja wewnętrzna i wyposażenie sklepu zostało wykonane zgodnie z projektem i z najnowszymi standardami sieci Lewiatan. W dniu otwarcia dla klientów sklepu zostało przygotowane wiele atrakcji; promocji, drobnych upominków jak i smacznych degustacji produktów, które na stałe będą występować w ofercie sklepu. W naszym sklepie gwarantujemy klientom bogatą i dostosowaną do potrzeb lokalnych klientów ofertę artykułów spożywczych, wędliniarskich i przemysłowych, jak i asortyment Marki Własnej Lewiatan wyróżniający się bardzo dobrą jakością i przystępną ceną.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!