Otwarcie nowego sklepu Lewiatan w Lublinie, przy ul. Pana Balcera 9.

W dniu 14.05.2020 r. odbyło się otwarcie kolejnego nowego sklepu sieci Lewiatan-Razem w Lublinie przy ul. Pana Balcera 9. Sklep ma powierzchnię sprzedażową 300 metrów kwadratowych, co gwarantuje dostępność szerokiej gamy produktów i licznych promocji. Wizualizacja zewnętrzna i wewnętrzna, wyposażenie,  aranżacja  zostały  wykonane zgodnie z  najnowszymi standardami sieci Lewiatan. Podczas otwarcia sklepu klienci mogli skorzystać z przygotowanych specjalnie na tę okazję promocji cenowych oraz degustować produkty regionalne zorganizowane przez sieć Lewiatan we współpracy z producentami wędlin oraz firmami cukierniczymi. W swojej ofercie handlowej sklep posiada różnorodny i bogaty asortyment artykułów spożywczych, mięsno–wędliniarskich, monopolowych oraz przemysłowych. Klienci mogą wybierać pomiędzy produktami licznych producentów, atrakcyjnymi cenami marki własnej, a produktami od regionalnych dostawców. Mamy nadzieję, że nowa placówka spodoba się nie tylko stałym klientom, ale zachęci również innych do częstych odwiedzin.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów.