Otwarcie sklepu w Białej Podlaskiej przy ulicy Glinki 16

W dniu 26.05.2022r. odbyło się otwarcie sklepu PSH LEWIATAN w miejscowości Biała Podlaska w woj. lubelskim,  przy ulicy Glinki 16.

Jest to kolejny sklep Naszego Franczyzobiorcy. Sklep o  powierzchni  sięgającej około 300mkw,  umożliwia swobodne poruszanie się po sali sprzedaży oraz wygodę przy wyborze produktów przez Naszych klientów. Przy sklepie znajduje się również duży parking, który każdemu zmotoryzowanemu klientowi daje pełen komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie i po zakupach.  W ofercie sklepu znajduje się bogata gama produktów z różnorodnych grup asortymentowych, t. j. świeże lokalne pieczywo ,wędliny i mięso , produkty mrożone , nabiał, artykuły chemiczne , świeże warzywa i owoce pięknie wyeksponowane każdego dnia oraz wiele innych produktów polskich producentów. Oferujemy również produkty marki własnej LEWIATAN ,zapewniając tym samym wysoką jakość i konkurencyjną cenę.

Zachęcamy i zapraszamy  Państwa  do odwiedzenia  Naszego  sklepu. Życzymy udanych zakupów