Nowy sklep Lewiatan w Garbatówce

Nowy sklep sieci LEWIATAN, zlokalizowany w miejscowości Garbatówka w woj .lubelskim, w okolicach pojezierza lubelskiego, został otwarty w dniu 20.04.2023r.

Sklep o powierzchni około 70mkw.  zapewnia swoim klientom codzienny dostęp do szerokiej gamy produktów spożywczych, świeżych warzyw i owoców, świeżego mięsa oraz wędlin, lokalnego pieczywa oraz produktów Marki Własnej wyróżniającej się dobrą jakością i atrakcyjną ceną. Placówka jest czynna od poniedziałku do niedzieli, w tym czasie na klientów czeka wiele promocji cenowych. W sezonie letnim, prowadzona jest również sprzedaż pysznych lodów gałkowych J. Przed sklepem znajduje się wygodny parking, aby umożliwić każdemu klientowi  dostęp do komfortowych zakupów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW