Nowy sklep Lewiatan w Gończycach

Miło nam Państwa poinformować o otwarciu, w dniu 25.04.2024r. nowego sklepu Lewiatan w miejscowości Gończyce.
Sklep o powierzchni 200m², wyremontowany i zaopatrzony zgodnie ze standardem sieci Lewiatan.

Nowa działalność jest prowadzona przez właścicieli Cukierni i Piekarni, dlatego klienci sklepu zawsze mogą liczyć na świeże pieczywo i ciasta.

Na otwarciu sklepu pojawiło się wielu klientów, dla których została przygotowana specjalna gazetka promocyjna a przy kasie zostali poczęstowani przygotowanymi słodkościami.

W swojej ofercie handlowej sklep posiada różnorodny i bogaty asortyment artykułów spożywczych, mięsno–wędliniarskich, monopolowych oraz przemysłowych. Klienci mogą wybierać pomiędzy produktami licznych producentów, atrakcyjnymi cenami marki własnej, a produktami od regionalnych dostawców. Mamy nadzieję, że nowa placówka spodoba się nie tylko stałym klientom, ale zachęci również innych do częstych odwiedzin.

Zapraszamy!