Nowy sklep Lewiatan Express w Krasnymstawie

W dniu 25.05.2024r odbyło się otwarcie nowego sklepu w Krasnymstawie, w miejscowości Małochwiej Mały 34.
Sklep o powierzchni sprzedażowej 90, zaopatrzony we wszystkie produkty które znajdziecie państwo w dużych sklepach, idealnie na szybkie zakupy.

W dniu otwarcia na klientów czekały liczne promocje przygotowane specjalnie na ten dzień.
Wielu klientów z okolicy niecierpliwie wyczekiwało otwarcia sklepu w ich okolicy, specjalnie dla nich przygotowano poczęstunek w postaci grilla oraz degustacji lokalnych produktów a sami właściciele sklepu osobiście witali klientów.

Tradycyjnie w Lewiatanie sklep został przygotowany i zaopatrzony zgodnie ze standardami sieci, a produkty świeże są dostarczane przez lokalnych producentów.
Nie można też zapominać o wysokiej jakości produktach marki własnej Lewiatana i innych produktach gotowych dostępnych w naszych sklepach, przystępna cena na każdą kieszeń.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!